- Week: 17 ( 22 FEB. )
- Aantal Spelers: 17
- Gemiddelde: 30,05
- 🙂 39: Ger Jessen
- 🙁 Fanny: Tiny en Laurent
De 16e speeldag de dag waarop de beslissing zou vallen, wie had de zenuwen het best onder controle. Een veschil van 14 punten tussen John en Sjaak, na de 2e ronde was het voor Sjaak zo goed als over. Hij moest zijn meerdere erkennen in John.
John gefeliciteerd met je 2e titel op rij, zowel zomer als winterkampioen achter mekaar. Voorwaar een prestatie van formaat, je liet vanaf speeldag 1 duidelijk zien wat je ambities waren. Een klein dipje halverwege mocht de pret niet drukken.
Voordat we John met zijn allen hiermee kunnen feliciteren, gaat hij zoals alle grote kampioenen eerst genieten van een welverdiende vakantie aan de Spaanse Costa.
De plekken 1 en 2 zijn niet meer bereikbaar, voor de 3e plaats gaan we ook nog een spannende ontknoping krijgen. Wil, Huub, Herman en theoretisch Jan D. ook nog. Wordt vervolgd.
De stand is nu als volgt 1e pl. John 538 pnt gevolgd op 2e pl. door Sjaak 529 pnt. en voorlopig de 3e pl. Wil 485 pnt.
Fijn Weekend, Jo.